O NAS

„the details is not a details they will make design”

Projektujemy wnętrza współczesne, proste i ponadczasowe. W swoich projektach zwracamy uwagę na układ przestrzenny, funkcjonalność, światło, wysoką jakość materiałów i kolorystykę. Dbamy o właściwy klimat i komfort użytkowników. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie – bo każdy z naszych klientów jest inny i ma inne potrzeby i wrażliwość na przestrzeń.

Dysponujemy siecią kontaktów ze sprawdzonymi wykonawcami różnych specjalności oraz współpracujemy z renomowanymi firmami, co gwarantuje Państwu rzetelną i terminową realizację zleconych nam usług, a także pełną satysfakcję zleceniodawców. 

Prowadzimy również nadzory autorskie. 

Jesteśmy otwarci także na inne działy projektowe takie jak architektura, grafika użytkowa i wzornictwo przemysłowe. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Stwórz z nami swoją wymarzoną przestrzeń!

Ewa Mleczko – Mielec
architekt główny, projektant,
Absolwentka Politechniki Śląskiej, wydziału Architektury i Urbanistyki w Gliwicach.
Pasjonatka wzornictwa przemysłowego i wszystkiego co jest związane z grafiką i sztuką. Przestrzeń projektową traktuje z szacunkiem i nieustannie szuka dla niej nowych rozwiązań i form, poddając rozmaitym eksperymentom łączenia kolorów czy faktur. Efekty pracy nie pozostawiają odbiorców obojętnymi, zaskakując kształtem, rozwiązaniami formalnymi i niezwykłym dopracowaniem detali.
Prywatnie mama Antosia, miłośniczka dobrej kawy, tenisa ziemnego, pieszych wędrówek po górach i włoskiego jedzenia.
 
„W swojej pracy jedyne co mnie ogranicza to wyobraźnia –
a proszę mi wierzyć – mam ją bardzo bogatą.”
Ewa Jesionowska
architekt główny, projektant, 
Absolwentka Politechniki Śląskiej, wydziału Architektury i Urbanistyki w Gliwicach. Z ogromnym wyczuciem potrafi łaczyć różne style we wnetrzu, eksperymentować tworząc unikatowe i niepowtarzalne projekty. Porusza się w tych przestrzeniach z dużą swobodą i sprawia jej to ogromną przyjemność. Jej pracowitość i otwartość na nowe doświadczenia projektowe dopełniają szczególne cechy osobowe, przede wszystkim wrażliwość i empatyczne nastawienie.
Prywatnie mama Juli i Mariki. Bardzo ceni sobie czas wolny spędzony z rodziną i kocha podróże, zdrowe jedzenie i dobre kino.
 
„architekt powinien słuchać potrzeb Klienta, ale jego głównym zadaniem jest dbanie o estetykę i funkcjonalność. Ślepe podążanie za klientem i uleganie mu w każdym aspekcie, może doprowadzić do realizacji inwestycji, która w rzeczywistości nie będzie właściwie służyć klientowi.